Amazon дає змогу купляти товари прямо в американських магазинах

Американський торгівельний гігант Amazon відкриває можливість купляти товари прямо в американьских магазинах, що зареєстровані у мережі. Таким чином внутрішні американські торгівці у системі стають практично глобальними гравцями.

У скромному прес-релізі на сайті Amazon повідомляють, що тепер у мобільному додатку Amazon Shopping App можна обрати пункт International Shopping Experience та розплачуватись 25 валютами світу за товари, що представлені американськими продавцями у системі. Таким чином, американська торгівельна площадка з її 45 мільйона товарних позицій практично стає доступною для всього світу. Система також пересилатиме товари до більш ніж 100 країн світу.

В свою чергу відпадає потреба у фірмах-посередниках, що "ексклюзивно" возили товари з американської версії Амазону. Так само доведеться замислитись партнерам локальних версій сайту Amazon, що торгували, не побоюючись конкуренції з боку материнського сайту компанії.

Фактично, це робить Amazon великим всесвітнім супермаркетом. Цікаво, що тепер покупки можна буде зробити на п'ятох мова – англійська, іспанська, китайська, німецька та португальська/бразильська.

Завдяки гарному технічному оснащенню та гнучкості місцевого законодавства американці зі своїми товарами спокійно виходять на ринки іноземних країн.

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС