BIM World MUNICH 2018 шукає проекти для виставки

Іноваційна платформа Innovation World Cup Series вже 14 років поєднує провідні технологічні підприємства зі стартапами та відзначає найкращі продукти та рішення призом "INNOVATION WORLD CUP® SERIES".

Виставковий центр BIM World приніс цей формат до баварського Мюнхена: інноватори дигіталізації у сфері будівництва та нерухомості з усієї Європи представлятимуть себе 27 і 28 листопада у BIM Town на виставці BIM World MUNICH 2018 і зможуть виграти приз "BIM/Smart Construction Award".

Критерії відбору:

• інноваційність рішення
• наявність мережі
• відкритий цифровий обмін даними

На третій рік найбільша BIM (Building Information Modeling – інформаційне моделювання у будівництві) нетворкінгова платформа у німецькомовних країнах, BIM World MUNICH, відкриває новий павільйон: BIM Town.

IT / IoT - стартапи, науково-дослідні інститути, університети або прогресивні інноватори сфери будівництва і нерухомості знайдуть своє місце у BIM Town і зможуть подати заявку для участі у конкурсі «BIM/розумна конструкція».

Від сенсорної технології до Cloud-рішення – від сьогодні тех підприємці з усього світу можуть відправити свої інноваційні рішення в IoT / WT INNOVATION WORL CUP і отримають шанс стати частиною провідної екосистеми інновацій з винятковими можливостями нетворкінгових контактів, але й протестувати своє рішення на практиці та таким чином зацікавити потенційних користувачів. Компетенц-центр «Планування і Будівництва» за підтримки Інституту Фраунгофера надає свої лабораторії для випробовування рішень при реальних умовах. Головний критерій – мережева взаємодія для користувача.

Пітч фіналістів і вручення нагороди «BIM/Розумна конструкція» відбудеться в листопаді на виставці BIM World.

Ще один напрямок, яким займається BIM Town, полягає в тому, що у світі нерухомості ще бракує‚ One Stop Shops‘ (єдиного магазину). Інноватори, які своїми рішеннями ставлять на етабльовані стандарти для обміну даними та відкриті інтерфейси можуть взяти участь у BIM Місті (BIM Town) 27 і 28 листопада на виставці BIM World MUNICH 2018, представити себе і безкоштовно взяти участь у конкурсі та отримати Спеціальний Приз в рамках IOT/WT INNOVATION WORLD CUP.

Безкоштовна заявка на „BIM / Smart Construction Award“: www.innovationworldcup.com

Компанії – учасники виставки і програма BIM World MUNICH 2018 тут: www.bim-world.de

Квитки: www.bim-world.de/registration/

Компетенц-центр «Планування і Будівництво» (Mittelstand 4.0-Kompetenzzentrum Planen und Bauen) є частиною ініціативи Mittelstand 4.0, яка підтримуються в рамках теми Mittelstand-Digital – стратегії для цифрової трансформації процесів підприємства від Федерального Міністерства Економіки та Енергетики (BMWi). 12 ключових партнерів зі всієї Німеччини приносять до цього Компетенц-центру свої Knowhow у сфері будівництва та нерухомості.

З 2016 року BIM World MUNICH є найбільш відвідуваною і вагомою нетворкінговою платформою в німецькомовних країнах для національних і міжнародних гравців дигіталізації будівництва і нерухомості. Щорічна подія, яка відбувається у Мюнхені, складається з дводенної міжнародної конференції, виставки для інноваційних BIM-рішень, IT-аплікацій і нових IoT-технологій, а також близько 30 Breakout Сесій з практичними прикладами BIM і цифрових проектів. З відкриттям нового BIM Міста (BIM Town) BIM World відкриває у 2018 році вікна у лабораторії майбутньої европейської сцени стартапів. BIM World MUNICH відбудеться 27-28 листопада в ICM Мюнхена. Партнерами BIM World MUNICH є AUTODESK, Bentley, bimobject, BIM (systems), buildingSMART, engie, NEMETSCHEK GROUP і Trimble.

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС