BIM World MUNICH 2018 шукає проекти для виставки

Іноваційна платформа Innovation World Cup Series вже 14 років поєднує провідні технологічні підприємства зі стартапами та відзначає найкращі продукти та рішення призом "INNOVATION WORLD CUP® SERIES".

Виставковий центр BIM World приніс цей формат до баварського Мюнхена: інноватори дигіталізації у сфері будівництва та нерухомості з усієї Європи представлятимуть себе 27 і 28 листопада у BIM Town на виставці BIM World MUNICH 2018 і зможуть виграти приз "BIM/Smart Construction Award".

Критерії відбору:

• інноваційність рішення
• наявність мережі
• відкритий цифровий обмін даними

На третій рік найбільша BIM (Building Information Modeling – інформаційне моделювання у будівництві) нетворкінгова платформа у німецькомовних країнах, BIM World MUNICH, відкриває новий павільйон: BIM Town.

IT / IoT - стартапи, науково-дослідні інститути, університети або прогресивні інноватори сфери будівництва і нерухомості знайдуть своє місце у BIM Town і зможуть подати заявку для участі у конкурсі «BIM/розумна конструкція».

Від сенсорної технології до Cloud-рішення – від сьогодні тех підприємці з усього світу можуть відправити свої інноваційні рішення в IoT / WT INNOVATION WORL CUP і отримають шанс стати частиною провідної екосистеми інновацій з винятковими можливостями нетворкінгових контактів, але й протестувати своє рішення на практиці та таким чином зацікавити потенційних користувачів. Компетенц-центр «Планування і Будівництва» за підтримки Інституту Фраунгофера надає свої лабораторії для випробовування рішень при реальних умовах. Головний критерій – мережева взаємодія для користувача.

Пітч фіналістів і вручення нагороди «BIM/Розумна конструкція» відбудеться в листопаді на виставці BIM World.

Ще один напрямок, яким займається BIM Town, полягає в тому, що у світі нерухомості ще бракує‚ One Stop Shops‘ (єдиного магазину). Інноватори, які своїми рішеннями ставлять на етабльовані стандарти для обміну даними та відкриті інтерфейси можуть взяти участь у BIM Місті (BIM Town) 27 і 28 листопада на виставці BIM World MUNICH 2018, представити себе і безкоштовно взяти участь у конкурсі та отримати Спеціальний Приз в рамках IOT/WT INNOVATION WORLD CUP.

Безкоштовна заявка на „BIM / Smart Construction Award“: www.innovationworldcup.com

Компанії – учасники виставки і програма BIM World MUNICH 2018 тут: www.bim-world.de

Квитки: www.bim-world.de/registration/

Компетенц-центр «Планування і Будівництво» (Mittelstand 4.0-Kompetenzzentrum Planen und Bauen) є частиною ініціативи Mittelstand 4.0, яка підтримуються в рамках теми Mittelstand-Digital – стратегії для цифрової трансформації процесів підприємства від Федерального Міністерства Економіки та Енергетики (BMWi). 12 ключових партнерів зі всієї Німеччини приносять до цього Компетенц-центру свої Knowhow у сфері будівництва та нерухомості.

З 2016 року BIM World MUNICH є найбільш відвідуваною і вагомою нетворкінговою платформою в німецькомовних країнах для національних і міжнародних гравців дигіталізації будівництва і нерухомості. Щорічна подія, яка відбувається у Мюнхені, складається з дводенної міжнародної конференції, виставки для інноваційних BIM-рішень, IT-аплікацій і нових IoT-технологій, а також близько 30 Breakout Сесій з практичними прикладами BIM і цифрових проектів. З відкриттям нового BIM Міста (BIM Town) BIM World відкриває у 2018 році вікна у лабораторії майбутньої европейської сцени стартапів. BIM World MUNICH відбудеться 27-28 листопада в ICM Мюнхена. Партнерами BIM World MUNICH є AUTODESK, Bentley, bimobject, BIM (systems), buildingSMART, engie, NEMETSCHEK GROUP і Trimble.

Це також може бути для Вас цікавим

В німецьких супермаркетах Netto можна розплатитись за допомогою PayPal

Тепер в німецьких супермаркетах можна розрахуватись за допомогою PayPal. Однак ринок мобільних розрахунків в останні роки дуже змінився, тому американський концерн можливо вже запізнився з цим рішенням.

Кінець легенди - організатори вирішили більше не проводити CeBIT

Найвідоміша виставка цифрових інформаційних технологій в Німеччині CeBIT несподівано завершила своє існування – кількість відвідувачів цього року та замовлення на участь у виставці наступного року змусили організаторів відмовитись від проведення виставки.

RoadAds - реклама для далекобійників у онлайн режимі

"Це ж настільки логічно, чому цього не було раніше!" – коли ідея стартапу гарна, то не має сенсу особливо її роз'яснювати чи проводити замудрі пітчі для інвесторів. Німецький стартап RoadAds з цієї серії.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС