Фінтех-стартап N26 продовжує зростати і отримує рекордні $160 мільйонів інвестицій

Німецький фінансовий стартап N26 отримав рекордні інвестиції в раунді інвестицій Серії С. Компанія планує продовжити експансію на європейському ринку та вперше заговорили про вихід на ринок США.

Стартап з Берліну отримав 160 мільйонів доларів – рекордна сумма для європейських фінансових стартапів, так званих FinTech. В якості інвесторів виступили німецька Allianz X (інвестиційний підрозділ страхувальника Allianz Group) та китайський концерн Tencent Holdings Ltd, найвідомішим проектом якого є мобільна система для повідомлень WeChat, що має близько 1 млрд активних користувачів по всьому світу. З моменту заснування компанія вже отримала 215 мільйонів інвестицій.

N26 вийшов на ринок у січні 2015-го року і дуже швидко завоював популярність як один з найкращих онлайн-банків. Згодом компанія отримала повноцінну банківську систему і окрім онлайн-банкінгу почала пропонувати класичні банківські продукти – кредити та інвестиційні інструменти. N26 відноситься до так званих "прямих банків", де всі процеси проходять онлайн і компанія немає офлайн філіалів. Вся робота з системою проходить через мобільний додаток або на сайті банку. Через це на відміну від класичних банків N26 може запропонувати клієнтам практично безкоштовний рахунок в банку та комфортну можливість працювати з картками.

Відкриття рахунку триває всього 8 хвилин, а верифікація користувача проходить завдяки відео-чату. Завдяки співпраці з TransferWise у клієнтів банку є можливість робити прямі грошові перекази у 19 валютах світу прямо з банківського рахунку.

Зараз клієнтами банку є 850 000 користувачів, проте до 2020 року компанія поставила перед собою амбітну мету мати 5 мільйонів клієнтів. Минулого року обсяг транзакцій сягнув 9 мільярдів євро, а у 2018-му році досягне позначки у 13 мільярдів євро.

Зараз банк представлений у 17 країнах Європи, але найактивніше у Німеччині та Австрії, де основними конкурентами є фінський fintech-стартап Holvi та німецький Kontist. Також поява нового конкурента точно не порадує банки DKB чи comdirect, що вже давно працюють на ринку прямого банкінгу в Німеччині.

Новий раунд інвестицій однак піде на відкриття нових ринків – вже цього року компанія планує вийти на ринок Великобританії та США.

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС