Німецький онлайн-банк N26 було оцінено у 2,3 мільярда євро

Німецький фінтех-стартап N26 продовжує своє зростання – після чергового раунду інвестицій оцінка вартості банку зросла до 2,3 млрд євро. Агресивний маркетинг та вчасне фінансування роблять свою справу.

В рамках чергового раунду фінансування банк отримав 260 мільйонів євро від венчурних фондів Insight Venture Partners (США) та GIC (Сінгапура). Таким чином німецький банк продовжив своє зростання. За оцінкою інвесторів капіталізація банку сягнула відмітки у 2,3 мільярда євро.

Таким чином N26 наближається до старожилів банківського ринку Німеччини. Капіталізація Commerzbank сягає всього 6,7 млрд євро.

Це вже четвертий раунд фінансування для фінтех-стартапу, що працює на ринку всього з 2015-го року, але вже має 2,3 млн клієнтів по всьому світу – ще влітку цей показник був всього на рівні одного мільйона клієнтів. В ці показники важко повірити, але в останні місяці банк проводить агресивну маркетингову політику – їх рекламу можна зустріти в багатьох європейських містах.

Вони обрали активну та агресивну маркетингову стратегію для своєї реклами під слоганом "Banking. But without the bullshit" та активно користуються тегом #nobullshit у своїй рекламній кампанії. Виходячи зі зростаючої кількості клієнтів, це дає результат.

Загальний обсяг фінансування від інвесторів досяг приблизно 500 млн євро. Зараз банк має три великих офіси у Берліні, Нью-Йорку та Барселоні, в яких працює 700 працівників.

N26 дуже швидко вдалось отримати власну банківську ліцензію – це їм вдалося ще влітку 2016-го року, в той час як багато їх конкурентів користувались банківськими ліцензіями банків-партнерів чи отримання ліцензії дещо затягнулось (Revolut).

Це також може бути для Вас цікавим

«ЩОДЕННИК КАПІТАЛІСТА»: T-Aktie: народна акція для німців від Deutsche Telekom

25 років тому була приватизована німецька комунікаційна компанія Deutsche Telekom, акції якої тримали мільйони німецьких інвесторів. У найкращі часи ціна на акцію перевищувала 100 євро, але з часом обвалилась ледь не до 7 євро.

DAX – основний біржовий індекс Німеччини

Ранок фінансових аналітиків починається не з кави, а з перегляду численних біржових індексів зі всього світу: Dow Jones 30, NASDAQ 100, S&P500, Nikkei 225, Russell 2000, FTSE100, CAC40, EuroSTOXX50 та звичайно німецький біржовий індекс DAX40.

«ЩОДЕННИК КАПІТАЛІСТА»: HelloFresh – харчовий гігант, народжений корона-вірусом

Kochbox або "їжа з коробки" – це концепт, завдяки якому німецька компанія HelloFresh увійшла до найбільших компаній на німецькій біржі (DAX40). Під час пандемії послугами компанії почали користуватись мільйони людей по всьому світу. На відміну від інших foodtech-стартапів німці з HelloFresh стали прибутковими.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС