Німецький онлайн-банк N26 було оцінено у 2,3 мільярда євро

Німецький фінтех-стартап N26 продовжує своє зростання – після чергового раунду інвестицій оцінка вартості банку зросла до 2,3 млрд євро. Агресивний маркетинг та вчасне фінансування роблять свою справу.

В рамках чергового раунду фінансування банк отримав 260 мільйонів євро від венчурних фондів Insight Venture Partners (США) та GIC (Сінгапура). Таким чином німецький банк продовжив своє зростання. За оцінкою інвесторів капіталізація банку сягнула відмітки у 2,3 мільярда євро.

Таким чином N26 наближається до старожилів банківського ринку Німеччини. Капіталізація Commerzbank сягає всього 6,7 млрд євро.

Це вже четвертий раунд фінансування для фінтех-стартапу, що працює на ринку всього з 2015-го року, але вже має 2,3 млн клієнтів по всьому світу – ще влітку цей показник був всього на рівні одного мільйона клієнтів. В ці показники важко повірити, але в останні місяці банк проводить агресивну маркетингову політику – їх рекламу можна зустріти в багатьох європейських містах.

Вони обрали активну та агресивну маркетингову стратегію для своєї реклами під слоганом "Banking. But without the bullshit" та активно користуються тегом #nobullshit у своїй рекламній кампанії. Виходячи зі зростаючої кількості клієнтів, це дає результат.

Загальний обсяг фінансування від інвесторів досяг приблизно 500 млн євро. Зараз банк має три великих офіси у Берліні, Нью-Йорку та Барселоні, в яких працює 700 працівників.

N26 дуже швидко вдалось отримати власну банківську ліцензію – це їм вдалося ще влітку 2016-го року, в той час як багато їх конкурентів користувались банківськими ліцензіями банків-партнерів чи отримання ліцензії дещо затягнулось (Revolut).

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС