HEAT - автономні електроавтобуси почнуть курсувати по Гамбургу

Поки американці намагаються тестувати Tesla на автобанах, в Німеччині вирішили почати з простішої задачі та переводять на автономне керування міський транспорт.

В Гамбурзі розробляють проект автономного електро-автобуса HEAT (Hamburg Electric Autonomous Transportation) – 5-метровий міні-автобус на 10-16 пасажирів, що почне курсувати по гамбурзькому порту в тестовому режимі з 2019-го року.

Вже зараз всі охочі можуть записатись для тестових маршрутів автобуса. У 2021-му році цей автобус повинен стати показовим проектом для виставки ITS-Weltkongresses („Intelligent Transport Systems“).

В розробці проекту візьмуть участь місцеві дослідники автономного транспорту, влада Гамбурга та Siemens. Автобус розвиватиме швидкість до 50 км/г – перший маршрут у 3,6 км матиме 9 зупинок. У грудні буде представлено перший автобус, згодом буде збудовано ще два екземпляри. Загальна вартість проекту складає всього 5,2 млн євро.

Автобус курсуватиме в центрі Гамбурга в районі порту. Для безпеки спочатку в автобусі буде один працівник компанії розробника, що буде контролювати перші тестові поїздки та зможе у потрібний момент вкрутитись в керування. Автобус та його маршрут буде оснащено багатьма сенсорами, що допоможуть везти поїздку в такому режимі.

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС