Hetzner Online розбудовує новий датацентр у Фінляндії

Провідна німецька хостінгова компанія Hetzner Online відкриває новий датацентр у Фінляндії. Нововведення вже знизило ціни на виділені сервери та допоможе компанії покращити свої позиції у Східній та Центральній Європі.

Будівництво та планування нового датацентру тривало два роки. Вже зараз можна обрати місце розташування серверів у Фінляндії і зекономити на виділених серверах Dedicated Root Server EX41-SSD. Згодом будуть знижатись ціни також на інші моделі.

Hetzner грунтовно підійшов до вибору нового датацентру. Ще у 2015-му році було анонсовано, що компанія проінвестує будівництво підводного кабеля між німецьким Ростоком та фінським Гельсінкі довжиною 1100 км з пропускною спроможністю до 15 терабіт за секунду. Фінляндія була обрана також через низькі ціни на електроенергію та можливість оптимально використати місцеву погоду для системи охолодження.

За данними Євростату ціни на електоенергію в Німеччині є одними з найбільших в Європі (19,9 євроцентів за кіловат-годину). В ЄС більше платять тільки фірми-споживачі в Данії (25,4 євроцента/kWh). В свою чергу електроенергія у Фінляндії обійдеться десь вдвічі дешевше – 8,3 євроцента/kWh. 

Датацентр у Гельсінкі доповнює два німецькі датацентри у Фалькенштайні та Нюрнберзі та допоможе компанії покращити свої позиції у Східній та Центральній Європі, а також вийти на ринок Азії.

На новому місці вже запущено перший центр обробки данних, де на 1500 квадратних метрах розташовано близьцо 30 000 серверів. Загалом обєкт займає приблизно 150 000 квадратник метрів та матиме 150 таких центрів обробки данних. 

Hetzner Online було засновано у 1997-му році. Компанія є провідним німецким хостінг-провайдером, що завдяки гнучким цінам є дуже популярним в Україні та Росії. Хостінгом від Hetzner-а в Україні користуються скандальний сайт новин Elise, портал "Лівий берег" lb.ua, система блогів site.ua, сайт метео-служби meteo.ua та багато інших.

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС