Insha - ісламський банкінг виходить на ринок Німеччини

Тема ісламського банкінгу, в якому не можна давати гроші під відсотки, іноді з'являється в пресі. Проте широкого успіху поза межами ісламських країн це явище ще не набуло. Турецький банк хоче вийти на ринок Німеччини з відповідним продуктом для віруючих користувачів.

Турецький Albaraka-Bank вирішив вийти на ринок Німеччини з окремою пропозицією для віруючих клієнтів – безвідсотковий банкінг вирішили поєднати з новітніми технологіями. Insha – саме так назвали мобільний банкінг-додаток, реєстрація на який вже відкрита. Коли точно стартує проект поки що невідомо, але на сайті проекту запевняють, що вже "скоро".

Цільова група цього стартапу, що презентує себе як "нове обличчя безвідсоткового банкінгу", доволі чітка – турки-мусульмани, що мешкають в Німеччині. Загалом мова може йти про 4-5 мільйонів потенційних клієнтів. Хоча треба також відзначити, що тут треба говорити тільки потенційних клієнтів, і поки не дуже зрозуміло, чого німецькі турки повинні переходити на цей сервіс.

Турецький Albaraka-Bank належить до фінансової групи Al Baraka Banking Group з Бахрейну, що спеціалізується на ведені банківської справи за правилами шаріату. Вони обійшли вимогу на отримання ліцензії для проведення банківської діяльності в Німеччині через співпрацю з берлінським фінтех-стартапом solarisBank, що вже має відповідну ліцензію і допомагатиме турецьким партнерам проводити фінансові операції.

Це також може бути для Вас цікавим

NearBees - мед у конверті або як поєднати бджіл та покупця

Ідея цього стартапу могла б спрацювати і в Україні, адже український мед активно експортується до ЄС. Але робота з постачальниками та логістика як завжди в харчовій галузі виявляються доволі складною справою. "Медовий" стартап з Мюнхена, здається, знайшов вдалий спосіб вирішити цю проблему.

PayPal купляє шведський фінтех-стартап iZettle за 1,9 млрд євро

Електронна платіжна система PayPal намагається вийти на ринок офлайн-платежів і купляє шведську фірму iZettle, що виробляє карткові термінали для малого бізнесу (mPOS, mobile Point of Sale).

Владислав Яценко: "Менеджери великих банків в UK беруть приклад з Revolut"

Фінтех-стартап Revolut в Лондоні вважають одним з найперспективніших проектів у сфері фінансів, що вже за декілька років замінить сучасні банки. Нещодавно проект після чергового раунду інвестицій був оцінений у 1,7 млрд доларів – таким чином Revolut став одним з небагатьох європейських unicorn-стартапів. Плани компанії глобальні – вихід на ринки США та Азії, експансія на ринку банківського рітейлу. Приємно, що співзасновником та технічним директором цього проекту є українець Владислав Яценко, який розкаже нам про Revolut.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС