Insha - ісламський банкінг виходить на ринок Німеччини

Тема ісламського банкінгу, в якому не можна давати гроші під відсотки, іноді з'являється в пресі. Проте широкого успіху поза межами ісламських країн це явище ще не набуло. Турецький банк хоче вийти на ринок Німеччини з відповідним продуктом для віруючих користувачів.

Турецький Albaraka-Bank вирішив вийти на ринок Німеччини з окремою пропозицією для віруючих клієнтів – безвідсотковий банкінг вирішили поєднати з новітніми технологіями. Insha – саме так назвали мобільний банкінг-додаток, реєстрація на який вже відкрита. Коли точно стартує проект поки що невідомо, але на сайті проекту запевняють, що вже "скоро".

Цільова група цього стартапу, що презентує себе як "нове обличчя безвідсоткового банкінгу", доволі чітка – турки-мусульмани, що мешкають в Німеччині. Загалом мова може йти про 4-5 мільйонів потенційних клієнтів. Хоча треба також відзначити, що тут треба говорити тільки потенційних клієнтів, і поки не дуже зрозуміло, чого німецькі турки повинні переходити на цей сервіс.

Турецький Albaraka-Bank належить до фінансової групи Al Baraka Banking Group з Бахрейну, що спеціалізується на ведені банківської справи за правилами шаріату. Вони обійшли вимогу на отримання ліцензії для проведення банківської діяльності в Німеччині через співпрацю з берлінським фінтех-стартапом solarisBank, що вже має відповідну ліцензію і допомагатиме турецьким партнерам проводити фінансові операції.

Це також може бути для Вас цікавим

В німецьких супермаркетах Netto можна розплатитись за допомогою PayPal

Тепер в німецьких супермаркетах можна розрахуватись за допомогою PayPal. Однак ринок мобільних розрахунків в останні роки дуже змінився, тому американський концерн можливо вже запізнився з цим рішенням.

Кінець легенди - організатори вирішили більше не проводити CeBIT

Найвідоміша виставка цифрових інформаційних технологій в Німеччині CeBIT несподівано завершила своє існування – кількість відвідувачів цього року та замовлення на участь у виставці наступного року змусили організаторів відмовитись від проведення виставки.

RoadAds - реклама для далекобійників у онлайн режимі

"Це ж настільки логічно, чому цього не було раніше!" – коли ідея стартапу гарна, то не має сенсу особливо її роз'яснювати чи проводити замудрі пітчі для інвесторів. Німецький стартап RoadAds з цієї серії.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС