Insha - ісламський банкінг виходить на ринок Німеччини

Тема ісламського банкінгу, в якому не можна давати гроші під відсотки, іноді з'являється в пресі. Проте широкого успіху поза межами ісламських країн це явище ще не набуло. Турецький банк хоче вийти на ринок Німеччини з відповідним продуктом для віруючих користувачів.

Турецький Albaraka-Bank вирішив вийти на ринок Німеччини з окремою пропозицією для віруючих клієнтів – безвідсотковий банкінг вирішили поєднати з новітніми технологіями. Insha – саме так назвали мобільний банкінг-додаток, реєстрація на який вже відкрита. Коли точно стартує проект поки що невідомо, але на сайті проекту запевняють, що вже "скоро".

Цільова група цього стартапу, що презентує себе як "нове обличчя безвідсоткового банкінгу", доволі чітка – турки-мусульмани, що мешкають в Німеччині. Загалом мова може йти про 4-5 мільйонів потенційних клієнтів. Хоча треба також відзначити, що тут треба говорити тільки потенційних клієнтів, і поки не дуже зрозуміло, чого німецькі турки повинні переходити на цей сервіс.

Турецький Albaraka-Bank належить до фінансової групи Al Baraka Banking Group з Бахрейну, що спеціалізується на ведені банківської справи за правилами шаріату. Вони обійшли вимогу на отримання ліцензії для проведення банківської діяльності в Німеччині через співпрацю з берлінським фінтех-стартапом solarisBank, що вже має відповідну ліцензію і допомагатиме турецьким партнерам проводити фінансові операції.

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС