Insha - ісламський банкінг виходить на ринок Німеччини

Тема ісламського банкінгу, в якому не можна давати гроші під відсотки, іноді з'являється в пресі. Проте широкого успіху поза межами ісламських країн це явище ще не набуло. Турецький банк хоче вийти на ринок Німеччини з відповідним продуктом для віруючих користувачів.

Турецький Albaraka-Bank вирішив вийти на ринок Німеччини з окремою пропозицією для віруючих клієнтів – безвідсотковий банкінг вирішили поєднати з новітніми технологіями. Insha – саме так назвали мобільний банкінг-додаток, реєстрація на який вже відкрита. Коли точно стартує проект поки що невідомо, але на сайті проекту запевняють, що вже "скоро".

Цільова група цього стартапу, що презентує себе як "нове обличчя безвідсоткового банкінгу", доволі чітка – турки-мусульмани, що мешкають в Німеччині. Загалом мова може йти про 4-5 мільйонів потенційних клієнтів. Хоча треба також відзначити, що тут треба говорити тільки потенційних клієнтів, і поки не дуже зрозуміло, чого німецькі турки повинні переходити на цей сервіс.

Турецький Albaraka-Bank належить до фінансової групи Al Baraka Banking Group з Бахрейну, що спеціалізується на ведені банківської справи за правилами шаріату. Вони обійшли вимогу на отримання ліцензії для проведення банківської діяльності в Німеччині через співпрацю з берлінським фінтех-стартапом solarisBank, що вже має відповідну ліцензію і допомагатиме турецьким партнерам проводити фінансові операції.

Це також може бути для Вас цікавим

"Розмір має значення" - як пост у Facebook врятував врожай фермеру

Як один пост у Facebook врятував у Голландії врожай у фермера, сливи якого забракувати супермаркети.

Альтернативні інвестиції - як заробити гроші на раритетних речах (18+)

Одним з найпопулярніших питань на сайтах українських IT-шників є обговорення можливих варіантів інвестицій. Окрім типового придбання чергової нерухомості під здачу під Києвом чи купівля валюти на всяк випадок, загалом варіантів в Україні небагато. Тим часом в Європі...

Scout24 купує портал споживчих кредитів Finanzcheck за 285 мільйонів євро

На німецькому фінтех-ринку провернули гучну угоду – портал порівняння кредитів Finanzcheck.de був куплений за рекордні 285 млн євро концерном Scout24.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС