Insha - ісламський банкінг виходить на ринок Німеччини

Тема ісламського банкінгу, в якому не можна давати гроші під відсотки, іноді з'являється в пресі. Проте широкого успіху поза межами ісламських країн це явище ще не набуло. Турецький банк хоче вийти на ринок Німеччини з відповідним продуктом для віруючих користувачів.

Турецький Albaraka-Bank вирішив вийти на ринок Німеччини з окремою пропозицією для віруючих клієнтів – безвідсотковий банкінг вирішили поєднати з новітніми технологіями. Insha – саме так назвали мобільний банкінг-додаток, реєстрація на який вже відкрита. Коли точно стартує проект поки що невідомо, але на сайті проекту запевняють, що вже "скоро".

Цільова група цього стартапу, що презентує себе як "нове обличчя безвідсоткового банкінгу", доволі чітка – турки-мусульмани, що мешкають в Німеччині. Загалом мова може йти про 4-5 мільйонів потенційних клієнтів. Хоча треба також відзначити, що тут треба говорити тільки потенційних клієнтів, і поки не дуже зрозуміло, чого німецькі турки повинні переходити на цей сервіс.

Турецький Albaraka-Bank належить до фінансової групи Al Baraka Banking Group з Бахрейну, що спеціалізується на ведені банківської справи за правилами шаріату. Вони обійшли вимогу на отримання ліцензії для проведення банківської діяльності в Німеччині через співпрацю з берлінським фінтех-стартапом solarisBank, що вже має відповідну ліцензію і допомагатиме турецьким партнерам проводити фінансові операції.

Це також може бути для Вас цікавим

Digital tax: ЄС публікує список фірм-кандидатів для нового податку

Європейська Комісія вже давно планує ввести податок на Інтернет-концерни, але раніше все не йшло далі розмов. І ось вперше в пресу потрапив список можливих фірм, які повинні будуть платити новий податок.

Оффлайн проти онлайн - як класичні аптеки борються проти конкурентів

Інтернет та новітні технології змінили вже багато галузей світової економіки, але представники класичних бізнес-моделей намагаються докласти всіх зусиль, щоб зупинити прогрес. Іноді вони святкують локальні успіхи.

Новий мобільний додаток для Бундестагу розробила чеська фірма Ackee

Аутсорсинг крокує по планеті – чеська компанія Ackee розробила новий мобільний додаток для німецького парламенту Бундестаг. Українським компаніям є над чим задуматись.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС