Made in Germany: Gigaset починає збирати мобільні телефони в Німеччині

Європейські компанії починають повертати виробництво з Китаю до Європи. В німецькому Бохольті почнуть знову збирати смартфони з деталей, що були виготовлені на китайських заводах.

Нова модель смартфону Gigaset GS185 буде збиратись в Німеччині. Це буде типова для ринку смартфонів модель з 5,5-дюймовим дисплеєм, оснащеним камерою з 13 мегапікселями, на базі операційної системи Android 8.1. Ціна телефону складатиме приблизно 180 євро.

Але найголовніше, що це перший смартфон, що буде зібрано в Німеччині після десятирічної паузи. Востаннє мобільні телефони вироблялись 10 років тому на заводі Nokia під Бохумом, який було закрито всередині 2008-го року. До того мобільні телефони вироблялись на заводах BenQ (перекуплені Siemens), та Motorola мала свої виробничі лінії у Фленсбурзі, але поступово всі заводи були закриті.

Gigaset є одним з провідних гравців на ринку стаціонарних телефонів (DECT-Telephone), на виробництвах якого працює понад 900 робітників, але перші смартфони власного виробництва фірма почала виробляти тільки декілька років, тому поки тільки пробує свої сили на цьому конкурентному ринку.

З одного боку можна порадіти, що бренд "made in Germany" знову повертається на європейський ринок, проте сам смартфон складатиметься з китайських деталей. В Німеччині вироблятимуть тільки інструкції для нього та збиратимуть деталі докупи. Близькість до клієнтів дозволить зменшити тривалість ремонтних робіт до 3-5 днів. З іншого боку, Gigaset на три чверті належить китайським інвесторам і по суті, це китайська фірма приходить ближче до своїх кінцевих покупців.

Нова збиральна лінія у Бохольті зможе виробляти до 6000 смартфонів на день. Завдяки високому рівню автоматизації на заводі працюватимуть всього 8 (!) робітників.

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС