Новий мобільний додаток для Бундестагу розробила чеська фірма Ackee

Аутсорсинг крокує по планеті – чеська компанія Ackee розробила новий мобільний додаток для німецького парламенту Бундестаг. Українським компаніям є над чим задуматись.

Старий мобільний додаток про німецький парламент було розроблено ще у 2010-му році, його було завантажено 850 000 разів, але він морально та технічно застарів. Тендер на розробку нового мобільного додатку виграла відома чеська фірма Ackee, яка була заснована у 2012 році студентами Технічного Університету Праги. Наразі компанія налічує понад 50 експертів, з-поміж її клієнтів є Skoda Auto, T-Mobile. Тільки минулого року вони відкрили офіс в Берліні.

Ackee переробила дизайн та меню програми, з використанням корпоративного стилю німецького парламенту. Також було вирішено розділити офіційний сайт Бундестагу та мобільний додаток і відмовитись від Webviews.

Bundestag App стане мобільним довідником по роботі парламенту з можливістю дивитись пленарні засідання та слідкувати за роботою депутатів і комітетів.

Цікаво, що обговорення цієї новини, коли маловідома чеська фірма виграла такий престижний тендер, викликала щире обурення серед німецьких IT-спеціалістів.

Щороку в Німеччині та ЄС проводяться тисячі тендерів на постачання програмних продуктів, в яких можуть брати участь також компанії з України чи їх офіси в ЄС.

Посилання на тему тендерів, що проходять в Німеччині на федеральному та земельному рівні:

Deutsche eVergabe

Ausschreibungen Deutschland

e-Vergabe online

Bund.de / Ausschreibungen

Українська IT-галузь дуже активно слідкує за "американським" ринком (або англомовним ринком) та намагається зробити собі там ім'я, але місцями не бачить, що під боком є величезний ринок країн ЄС.

Це також може бути для Вас цікавим

В німецьких супермаркетах Netto можна розплатитись за допомогою PayPal

Тепер в німецьких супермаркетах можна розрахуватись за допомогою PayPal. Однак ринок мобільних розрахунків в останні роки дуже змінився, тому американський концерн можливо вже запізнився з цим рішенням.

Кінець легенди - організатори вирішили більше не проводити CeBIT

Найвідоміша виставка цифрових інформаційних технологій в Німеччині CeBIT несподівано завершила своє існування – кількість відвідувачів цього року та замовлення на участь у виставці наступного року змусили організаторів відмовитись від проведення виставки.

RoadAds - реклама для далекобійників у онлайн режимі

"Це ж настільки логічно, чому цього не було раніше!" – коли ідея стартапу гарна, то не має сенсу особливо її роз'яснювати чи проводити замудрі пітчі для інвесторів. Німецький стартап RoadAds з цієї серії.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС