Новий мобільний додаток для Бундестагу розробила чеська фірма Ackee

Аутсорсинг крокує по планеті – чеська компанія Ackee розробила новий мобільний додаток для німецького парламенту Бундестаг. Українським компаніям є над чим задуматись.

Старий мобільний додаток про німецький парламент було розроблено ще у 2010-му році, його було завантажено 850 000 разів, але він морально та технічно застарів. Тендер на розробку нового мобільного додатку виграла відома чеська фірма Ackee, яка була заснована у 2012 році студентами Технічного Університету Праги. Наразі компанія налічує понад 50 експертів, з-поміж її клієнтів є Skoda Auto, T-Mobile. Тільки минулого року вони відкрили офіс в Берліні.

Ackee переробила дизайн та меню програми, з використанням корпоративного стилю німецького парламенту. Також було вирішено розділити офіційний сайт Бундестагу та мобільний додаток і відмовитись від Webviews.

Bundestag App стане мобільним довідником по роботі парламенту з можливістю дивитись пленарні засідання та слідкувати за роботою депутатів і комітетів.

Цікаво, що обговорення цієї новини, коли маловідома чеська фірма виграла такий престижний тендер, викликала щире обурення серед німецьких IT-спеціалістів.

Щороку в Німеччині та ЄС проводяться тисячі тендерів на постачання програмних продуктів, в яких можуть брати участь також компанії з України чи їх офіси в ЄС.

Посилання на тему тендерів, що проходять в Німеччині на федеральному та земельному рівні:

Deutsche eVergabe

Ausschreibungen Deutschland

e-Vergabe online

Bund.de / Ausschreibungen

Українська IT-галузь дуже активно слідкує за "американським" ринком (або англомовним ринком) та намагається зробити собі там ім'я, але місцями не бачить, що під боком є величезний ринок країн ЄС.

Це також може бути для Вас цікавим

Digital tax: ЄС публікує список фірм-кандидатів для нового податку

Європейська Комісія вже давно планує ввести податок на Інтернет-концерни, але раніше все не йшло далі розмов. І ось вперше в пресу потрапив список можливих фірм, які повинні будуть платити новий податок.

Оффлайн проти онлайн - як класичні аптеки борються проти конкурентів

Інтернет та новітні технології змінили вже багато галузей світової економіки, але представники класичних бізнес-моделей намагаються докласти всіх зусиль, щоб зупинити прогрес. Іноді вони святкують локальні успіхи.

BIM World MUNICH 2018 шукає проекти для виставки

Іноваційна платформа Innovation World Cup Series вже 14 років поєднує провідні технологічні підприємства зі стартапами та відзначає найкращі продукти та рішення призом "INNOVATION WORLD CUP® SERIES".

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС