ProGlove отримує інвестиції для виходу на американський ринок

Німецький стартап, що виробляє розумні рукавиці для виробництва, отримав інвестиції для виходу на американський ринок. Проект, що стартував тільки наприкінці 2014-го року, широко використовується в автобудівній галузі в Європі.

Проект отримав 5,5 мільйони євро інвестицій на другому раунді інвестування від Intel Capital, GETTYLAB, DIVC та інвестиційного державного фонду Bayern Capital. Гроші підуть на розвиток виробництва та вихід компанії на ринок Північної Америки. В першому раунді інвестицій компанія була проінвестована на $2,2 млн – так на ринок вийшов перший серійний продукт компанії розумна роботизована рукавиця Mark.

Ідея проекту з'явилась в рамках конкурсу компанії Intel "Make It Wearable", де ідея розумної рукавички для виробництва посіла третє місце та принесла засновникам стартовий капітал у розмірі 150 тисяч доларів. Рушійною силою проекту є один з його засновників Пауль Гюнтер, що ще студентом показував відвідувачам збиральні цехи компанії BMW – так він сам до дрібних деталей побачив, як працює одне з найбільш автоматизованих виробництв світу. 

Проте навіть там робітники витрачали час скажімо на сканування маркувань деталей – саме цю проблему спочатку і повинна була вирішити ProGlove. Згодом продукції компанії почали використовувати на заводах BMW, Skoda, Bosch, Audi, KuKa, Lufthansa та John Deere. Загалом у компанії понад 250 клієнтів по всьому світу.

Це також може бути для Вас цікавим

"Розмір має значення" - як пост у Facebook врятував врожай фермеру

Як один пост у Facebook врятував у Голландії врожай у фермера, сливи якого забракувати супермаркети.

Альтернативні інвестиції - як заробити гроші на раритетних речах (18+)

Одним з найпопулярніших питань на сайтах українських IT-шників є обговорення можливих варіантів інвестицій. Окрім типового придбання чергової нерухомості під здачу під Києвом чи купівля валюти на всяк випадок, загалом варіантів в Україні небагато. Тим часом в Європі...

Scout24 купує портал споживчих кредитів Finanzcheck за 285 мільйонів євро

На німецькому фінтех-ринку провернули гучну угоду – портал порівняння кредитів Finanzcheck.de був куплений за рекордні 285 млн євро концерном Scout24.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС