ProGlove отримує інвестиції для виходу на американський ринок

Німецький стартап, що виробляє розумні рукавиці для виробництва, отримав інвестиції для виходу на американський ринок. Проект, що стартував тільки наприкінці 2014-го року, широко використовується в автобудівній галузі в Європі.

Проект отримав 5,5 мільйони євро інвестицій на другому раунді інвестування від Intel Capital, GETTYLAB, DIVC та інвестиційного державного фонду Bayern Capital. Гроші підуть на розвиток виробництва та вихід компанії на ринок Північної Америки. В першому раунді інвестицій компанія була проінвестована на $2,2 млн – так на ринок вийшов перший серійний продукт компанії розумна роботизована рукавиця Mark.

Ідея проекту з'явилась в рамках конкурсу компанії Intel "Make It Wearable", де ідея розумної рукавички для виробництва посіла третє місце та принесла засновникам стартовий капітал у розмірі 150 тисяч доларів. Рушійною силою проекту є один з його засновників Пауль Гюнтер, що ще студентом показував відвідувачам збиральні цехи компанії BMW – так він сам до дрібних деталей побачив, як працює одне з найбільш автоматизованих виробництв світу. 

Проте навіть там робітники витрачали час скажімо на сканування маркувань деталей – саме цю проблему спочатку і повинна була вирішити ProGlove. Згодом продукції компанії почали використовувати на заводах BMW, Skoda, Bosch, Audi, KuKa, Lufthansa та John Deere. Загалом у компанії понад 250 клієнтів по всьому світу.

Це також може бути для Вас цікавим

Digital tax: ЄС публікує список фірм-кандидатів для нового податку

Європейська Комісія вже давно планує ввести податок на Інтернет-концерни, але раніше все не йшло далі розмов. І ось вперше в пресу потрапив список можливих фірм, які повинні будуть платити новий податок.

Оффлайн проти онлайн - як класичні аптеки борються проти конкурентів

Інтернет та новітні технології змінили вже багато галузей світової економіки, але представники класичних бізнес-моделей намагаються докласти всіх зусиль, щоб зупинити прогрес. Іноді вони святкують локальні успіхи.

Новий мобільний додаток для Бундестагу розробила чеська фірма Ackee

Аутсорсинг крокує по планеті – чеська компанія Ackee розробила новий мобільний додаток для німецького парламенту Бундестаг. Українським компаніям є над чим задуматись.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС