ProGlove отримує інвестиції для виходу на американський ринок

Німецький стартап, що виробляє розумні рукавиці для виробництва, отримав інвестиції для виходу на американський ринок. Проект, що стартував тільки наприкінці 2014-го року, широко використовується в автобудівній галузі в Європі.

Проект отримав 5,5 мільйони євро інвестицій на другому раунді інвестування від Intel Capital, GETTYLAB, DIVC та інвестиційного державного фонду Bayern Capital. Гроші підуть на розвиток виробництва та вихід компанії на ринок Північної Америки. В першому раунді інвестицій компанія була проінвестована на $2,2 млн – так на ринок вийшов перший серійний продукт компанії розумна роботизована рукавиця Mark.

Ідея проекту з'явилась в рамках конкурсу компанії Intel "Make It Wearable", де ідея розумної рукавички для виробництва посіла третє місце та принесла засновникам стартовий капітал у розмірі 150 тисяч доларів. Рушійною силою проекту є один з його засновників Пауль Гюнтер, що ще студентом показував відвідувачам збиральні цехи компанії BMW – так він сам до дрібних деталей побачив, як працює одне з найбільш автоматизованих виробництв світу. 

Проте навіть там робітники витрачали час скажімо на сканування маркувань деталей – саме цю проблему спочатку і повинна була вирішити ProGlove. Згодом продукції компанії почали використовувати на заводах BMW, Skoda, Bosch, Audi, KuKa, Lufthansa та John Deere. Загалом у компанії понад 250 клієнтів по всьому світу.

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС