ProGlove отримує інвестиції для виходу на американський ринок

Німецький стартап, що виробляє розумні рукавиці для виробництва, отримав інвестиції для виходу на американський ринок. Проект, що стартував тільки наприкінці 2014-го року, широко використовується в автобудівній галузі в Європі.

Проект отримав 5,5 мільйони євро інвестицій на другому раунді інвестування від Intel Capital, GETTYLAB, DIVC та інвестиційного державного фонду Bayern Capital. Гроші підуть на розвиток виробництва та вихід компанії на ринок Північної Америки. В першому раунді інвестицій компанія була проінвестована на $2,2 млн – так на ринок вийшов перший серійний продукт компанії розумна роботизована рукавиця Mark.

Ідея проекту з'явилась в рамках конкурсу компанії Intel "Make It Wearable", де ідея розумної рукавички для виробництва посіла третє місце та принесла засновникам стартовий капітал у розмірі 150 тисяч доларів. Рушійною силою проекту є один з його засновників Пауль Гюнтер, що ще студентом показував відвідувачам збиральні цехи компанії BMW – так він сам до дрібних деталей побачив, як працює одне з найбільш автоматизованих виробництв світу. 

Проте навіть там робітники витрачали час скажімо на сканування маркувань деталей – саме цю проблему спочатку і повинна була вирішити ProGlove. Згодом продукції компанії почали використовувати на заводах BMW, Skoda, Bosch, Audi, KuKa, Lufthansa та John Deere. Загалом у компанії понад 250 клієнтів по всьому світу.

Це також може бути для Вас цікавим

NearBees - мед у конверті або як поєднати бджіл та покупця

Ідея цього стартапу могла б спрацювати і в Україні, адже український мед активно експортується до ЄС. Але робота з постачальниками та логістика як завжди в харчовій галузі виявляються доволі складною справою. "Медовий" стартап з Мюнхена, здається, знайшов вдалий спосіб вирішити цю проблему.

PayPal купляє шведський фінтех-стартап iZettle за 1,9 млрд євро

Електронна платіжна система PayPal намагається вийти на ринок офлайн-платежів і купляє шведську фірму iZettle, що виробляє карткові термінали для малого бізнесу (mPOS, mobile Point of Sale).

Владислав Яценко: "Менеджери великих банків в UK беруть приклад з Revolut"

Фінтех-стартап Revolut в Лондоні вважають одним з найперспективніших проектів у сфері фінансів, що вже за декілька років замінить сучасні банки. Нещодавно проект після чергового раунду інвестицій був оцінений у 1,7 млрд доларів – таким чином Revolut став одним з небагатьох європейських unicorn-стартапів. Плани компанії глобальні – вихід на ринки США та Азії, експансія на ринку банківського рітейлу. Приємно, що співзасновником та технічним директором цього проекту є українець Владислав Яценко, який розкаже нам про Revolut.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС