"Скоро з'явиться": онлайн-магазину заборонили давати нечіткі дати доставки

Вищий земельний суд Мюнхена виніс вирок в питанні нечітких даних про термін доставки товару, замовленого в інтернеті.

В серпні 2016-го року користувачі онлайн-версії магазину електроніки Media Markt мали змогу зробити передзамовлення надсучасної моделі смартфону Samsung Galaxy S6. Тоді клієнти отримували підказку з текстом "Товар скоро з'явиться! Зарезервуйте вже зараз один екземпляр!"

Photo by Artem Bali from Pexels

Центр захисту споживачів міста Дюссельдорфа вирішив подати до суду на компанію, адже вона не давала клієнтам чіткої відповіді, коли саме телефон з'явиться в покупців.

Судді погодились з позицією правозахисників та відмітили, що клієнт повинен отримувати повну інформацію про свою покупку ще до того, як він нажме на кнопку "Купити". Формулювання "Скоро з'явиться" не дає такої інформації.

Цей кейс був би цікавий для українських онлайн-магазинів, що люблять занести на свої сторінки бази зі всіма моделями телефонів чи електроніки та роблять вигляд, що товар ось-ось прийде з Китаю чи тільки-но було розкуплено.

Бізнес-модель "Зранку гроші, ввечері стільці" свого часу збентежила Остапа Бендера, і з його позицією погоджується німецька Феміда.

 

Photo by Artem Bali from Pexels

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС