Siemens Mobility протестує перший у світі автономний трамвай

Концерн Siemens гарно підготувався до виставки Innotrans 2018, що пройде в Берліні з 18 по 21 вересня – одночасно фірма буде тестувати перші у світі трамваї в режимі автопілоту.

Для тестів було обрано шестикілометрову ділянку в Потсдамі. Авто в режимі автопілоту вже не перший рік тестується різними виробниками, але ця функція вмикається самим пілотом і вимагає його наявність за кермом. Але випустити в автономному режимі авто на дороги поки не дозволяють закони та результати тестів, які частенько потрапляють до новин після чергової аварії. Автономні вагони метро вже давно використовують по всьому світу, але там мова йде про окремі ділянки руху, які не перетинаються зі жвавим авто-трафіком.

Siemens Mobility працює над системами для автономного пересування. Проект розробляється у декілька етапів, і результати вже можна побачити на дорогах – в місті Ульм вже використовують трамваї з системою, що запобігає зіткненням "Siemens Tram Assistant".

Новинка буде одним з хедлайнерів програми Siemens на виставці InnoTrans – найбільша у світі промислова виставка залізничного та дорожнього господарства, що проводиться кожні два роки в Берліні.

Трамвай має багато сенсорів для визначення перешкод та аналізу ситуації на дорозі. Після випробувань на тестових ділянках Siemens буде продовжувати розробку автономних систем, але конкретної дати виходу повністю автономних трамваїв на дороги поки немає.

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС