Siemens Mobility протестує перший у світі автономний трамвай

Концерн Siemens гарно підготувався до виставки Innotrans 2018, що пройде в Берліні з 18 по 21 вересня – одночасно фірма буде тестувати перші у світі трамваї в режимі автопілоту.

Для тестів було обрано шестикілометрову ділянку в Потсдамі. Авто в режимі автопілоту вже не перший рік тестується різними виробниками, але ця функція вмикається самим пілотом і вимагає його наявність за кермом. Але випустити в автономному режимі авто на дороги поки не дозволяють закони та результати тестів, які частенько потрапляють до новин після чергової аварії. Автономні вагони метро вже давно використовують по всьому світу, але там мова йде про окремі ділянки руху, які не перетинаються зі жвавим авто-трафіком.

Siemens Mobility працює над системами для автономного пересування. Проект розробляється у декілька етапів, і результати вже можна побачити на дорогах – в місті Ульм вже використовують трамваї з системою, що запобігає зіткненням "Siemens Tram Assistant".

Новинка буде одним з хедлайнерів програми Siemens на виставці InnoTrans – найбільша у світі промислова виставка залізничного та дорожнього господарства, що проводиться кожні два роки в Берліні.

Трамвай має багато сенсорів для визначення перешкод та аналізу ситуації на дорозі. Після випробувань на тестових ділянках Siemens буде продовжувати розробку автономних систем, але конкретної дати виходу повністю автономних трамваїв на дороги поки немає.

Це також може бути для Вас цікавим

В німецьких супермаркетах Netto можна розплатитись за допомогою PayPal

Тепер в німецьких супермаркетах можна розрахуватись за допомогою PayPal. Однак ринок мобільних розрахунків в останні роки дуже змінився, тому американський концерн можливо вже запізнився з цим рішенням.

Кінець легенди - організатори вирішили більше не проводити CeBIT

Найвідоміша виставка цифрових інформаційних технологій в Німеччині CeBIT несподівано завершила своє існування – кількість відвідувачів цього року та замовлення на участь у виставці наступного року змусили організаторів відмовитись від проведення виставки.

RoadAds - реклама для далекобійників у онлайн режимі

"Це ж настільки логічно, чому цього не було раніше!" – коли ідея стартапу гарна, то не має сенсу особливо її роз'яснювати чи проводити замудрі пітчі для інвесторів. Німецький стартап RoadAds з цієї серії.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС