Скільки витрачає німецький уряд на ліцензії продуктів Microsoft?

Депутат німецького Бундестагу від партії "Лівих" Віктор Перлі (Victor Perli, Die Linke) зробив депутатський запит про витрати федерального уряду Німеччини на продукти компанії Microsoft.

У боротьбі за права трудящих програмістів та проти домінуючої ролі Америки у світі IT, політики часто роблять красиві та популістичні заяви. 250 млн євро за 4 роки за десятки тисяч робочих станцій та серверів – загалом помірна ринкова ціна за функціонуючий програмий продукт.

На жаль, ще й досі існує припущення, що перехід на open source продукти спроможний зекономити багато грошей і його застосування практично нічого не коштують. Проте, як адміністратор Windows Server так і адміністратор Ubuntu/SuSe/Debian-серверів коштуватимуть грошей. Гарні спеціалісти дешевими не бувають. Професійна підтримка великих систем, які приділяють велику увагу безпеці данних, завжди коштуватиме великих грошей. І найголовніше – на кожній робочій станції повинні працювати прості користувачі не-спеціалісти, яких з Windows-досвідом знайти набагато легше.

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС