#ЩосьПішлоНеТак: Twitter закриває офіс в Гамбурзі

Американська мережа мікроблогів Twitter поступово закриває свої офіси в Німеччині. Стратегія компанії в цій країні зазнає змін, але залишати німецкий ринок вони поки не планують.

За повідомленням гамбурзької преси, поступово спорожніли офісні приміщення, яки винаймав в Гамбурзі американський концерн Twitter. Ще декілька років тому компанія почала виходити на німецький ринок та відкрила своє представництво у Берліні, але поступово головний німецький офіс переїхав до Гамбурга. Загалом команда Twitter-а в Німеччині нараховувала близько 30 працівників. На сьогоднішній день німецька команда складається з чотирьох людей і працює у коворкінгу. Головний європейський офіс компанії і досі знаходиться у Дубліні.

Однак кількість активних користувачів мережі в Німеччині в минулому році не досягла і п'яти мільйонів – загалом доволі посередні показники на фоні 330 мільйонів користувачів мережі. В останні роки фірма активно бореться з фейковими аккаунтами та спамом. З одного боку це допомагає покращувати мікроклімат у системі, але вимагає великих витрах компанії.

Минулий рік Twitter вперше завершив з чистим прибутком в четвертому кварталі. Проте, як і раніше, більшість грошей та більшість активних користувачів, що приносять прибуток компанії припадає на американський ринок. В Німеччині Twitter так і не зміг стати популярним та повинен переглянути свою стратегію на цьому ринку.

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС