В німецьких супермаркетах Netto можна розплатитись за допомогою PayPal

Тепер в німецьких супермаркетах можна розрахуватись за допомогою PayPal. Однак ринок мобільних розрахунків в останні роки дуже змінився, тому американський концерн можливо вже запізнився з цим рішенням.

В минулому році активно розказували про той чи інший проект, який дозволяв сплачувати товари та послуги у біткоїнах. Багато в чому це був хайп та спроба дешево прорекламувати свою компанію. Тим не менше, ідея проводити розрахунки за допомогою електронних грошей вже давно реалізується в багатьох проектах. 

Так німецька мережа супермаркетів Netto підключила в своєму мобільному додатку можливість платити зі свого рахунку PayPal. Netto є третім за популярністю дискаунтером у Німеччині, маючи близько 4200 філіалів.

PayPal вже давно є популярним методом розрахунків в Німеччині, багато в чому завдяки співпраці з eBay, до яких вони довго належали (2002-2015) та де вони були стандартним методом розрахунків. Однак в останні роки PayPal втрачає популярність, співпраця з eBay завершиться у 2020-му році, а їх замінить голландський проект Ayden.

Однак на ринку розрахунків вже з'явились додатки від Google Pay та Apple Pay. Багато онлайн-банків вже давно мають свої додатки та методи мобільно зняти гроші чи розрахуватись на касі (наприклад, CASH26). Можливо, що PayPal вже запізнився на ринок цих послуг і зараз буде змушений працювати вже на дуже конкурентному ринку, який не вибачає помилок.

Це також може бути для Вас цікавим

Кінець легенди - організатори вирішили більше не проводити CeBIT

Найвідоміша виставка цифрових інформаційних технологій в Німеччині CeBIT несподівано завершила своє існування – кількість відвідувачів цього року та замовлення на участь у виставці наступного року змусили організаторів відмовитись від проведення виставки.

RoadAds - реклама для далекобійників у онлайн режимі

"Це ж настільки логічно, чому цього не було раніше!" – коли ідея стартапу гарна, то не має сенсу особливо її роз'яснювати чи проводити замудрі пітчі для інвесторів. Німецький стартап RoadAds з цієї серії.

Німеччина бореться за якісний Інтернет в стилі гри Pokemon Go

Уряд Німеччини вже давно занепокоєний поганою якістю мобільного Інтернету по всій країні, тому було вирішено боротись з поганим покриттям у новомодний спосіб – для документації "білих плям" без Інтернету було створено спеціальний мобільний додаток.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС