В німецьких супермаркетах Netto можна розплатитись за допомогою PayPal

Тепер в німецьких супермаркетах можна розрахуватись за допомогою PayPal. Однак ринок мобільних розрахунків в останні роки дуже змінився, тому американський концерн можливо вже запізнився з цим рішенням.

В минулому році активно розказували про той чи інший проект, який дозволяв сплачувати товари та послуги у біткоїнах. Багато в чому це був хайп та спроба дешево прорекламувати свою компанію. Тим не менше, ідея проводити розрахунки за допомогою електронних грошей вже давно реалізується в багатьох проектах. 

Так німецька мережа супермаркетів Netto підключила в своєму мобільному додатку можливість платити зі свого рахунку PayPal. Netto є третім за популярністю дискаунтером у Німеччині, маючи близько 4200 філіалів.

PayPal вже давно є популярним методом розрахунків в Німеччині, багато в чому завдяки співпраці з eBay, до яких вони довго належали (2002-2015) та де вони були стандартним методом розрахунків. Однак в останні роки PayPal втрачає популярність, співпраця з eBay завершиться у 2020-му році, а їх замінить голландський проект Ayden.

Однак на ринку розрахунків вже з'явились додатки від Google Pay та Apple Pay. Багато онлайн-банків вже давно мають свої додатки та методи мобільно зняти гроші чи розрахуватись на касі (наприклад, CASH26). Можливо, що PayPal вже запізнився на ринок цих послуг і зараз буде змушений працювати вже на дуже конкурентному ринку, який не вибачає помилок.

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС