В німецьких супермаркетах Netto можна розплатитись за допомогою PayPal

Тепер в німецьких супермаркетах можна розрахуватись за допомогою PayPal. Однак ринок мобільних розрахунків в останні роки дуже змінився, тому американський концерн можливо вже запізнився з цим рішенням.

В минулому році активно розказували про той чи інший проект, який дозволяв сплачувати товари та послуги у біткоїнах. Багато в чому це був хайп та спроба дешево прорекламувати свою компанію. Тим не менше, ідея проводити розрахунки за допомогою електронних грошей вже давно реалізується в багатьох проектах. 

Так німецька мережа супермаркетів Netto підключила в своєму мобільному додатку можливість платити зі свого рахунку PayPal. Netto є третім за популярністю дискаунтером у Німеччині, маючи близько 4200 філіалів.

PayPal вже давно є популярним методом розрахунків в Німеччині, багато в чому завдяки співпраці з eBay, до яких вони довго належали (2002-2015) та де вони були стандартним методом розрахунків. Однак в останні роки PayPal втрачає популярність, співпраця з eBay завершиться у 2020-му році, а їх замінить голландський проект Ayden.

Однак на ринку розрахунків вже з'явились додатки від Google Pay та Apple Pay. Багато онлайн-банків вже давно мають свої додатки та методи мобільно зняти гроші чи розрахуватись на касі (наприклад, CASH26). Можливо, що PayPal вже запізнився на ринок цих послуг і зараз буде змушений працювати вже на дуже конкурентному ринку, який не вибачає помилок.

Це також може бути для Вас цікавим

«ЩОДЕННИК КАПІТАЛІСТА»: T-Aktie: народна акція для німців від Deutsche Telekom

25 років тому була приватизована німецька комунікаційна компанія Deutsche Telekom, акції якої тримали мільйони німецьких інвесторів. У найкращі часи ціна на акцію перевищувала 100 євро, але з часом обвалилась ледь не до 7 євро.

DAX – основний біржовий індекс Німеччини

Ранок фінансових аналітиків починається не з кави, а з перегляду численних біржових індексів зі всього світу: Dow Jones 30, NASDAQ 100, S&P500, Nikkei 225, Russell 2000, FTSE100, CAC40, EuroSTOXX50 та звичайно німецький біржовий індекс DAX40.

«ЩОДЕННИК КАПІТАЛІСТА»: HelloFresh – харчовий гігант, народжений корона-вірусом

Kochbox або "їжа з коробки" – це концепт, завдяки якому німецька компанія HelloFresh увійшла до найбільших компаній на німецькій біржі (DAX40). Під час пандемії послугами компанії почали користуватись мільйони людей по всьому світу. На відміну від інших foodtech-стартапів німці з HelloFresh стали прибутковими.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС