1 мільйон платних абонентів - німецька соціальна мережа XING б'є рекорди

Соціальна мережа XING, що є німецькомовним аналогом LinkedIn, звітує про рекордні показники.

Кількість платних абонентів у мережі перевалила за один мільйон – це рекордні числа. До того ж загальна кількість користувачів зросла до 14 мільйонів. Ще шість місяців тому в мережі було всього 13 мільйонів юзерів, але в останні роки компанія проводить вдалу маркетингову компанію, що приводить до мережі нових користувачі. Але найголовніше, що нові користувачі користуються платними послугами системи і фінансові показники зростають з кожним роком.

XING є соціальною мережею для професіоналів, що була заснована в Гамбурзі ще у 2003-му році, практично одночасно з американським конкурентом LinkedIn. Незважаючи на жорстку конкуренцію з американськими концернами, XING ще й досі тримає провідні позиції на ринку Німеччини, Австрії та Швейцарії.

Компанія однією з перших європейських IT-фірм вийшла на біржу (IPO, 2006). З тих пір вона щорічно зростає, зараз у ній працює приблизно 1300 працівників, які минулого року згенерували більше 175 мільйонів євро. Більша частина акцій належить видавничому дому Burda Digital.

Це також може бути для Вас цікавим

#LikeABosch - як німецький концерн популяризує Internet of Things

Німецький концерн Bosch завдяки агресивному маркетингу популяризує свої рішення у сфері Internet of Things.

Made in EU: європейські фірми єднають зусилля для виготовлення електробатарей

Одним з викликів автомобільної галузі останніх років став перехід деяких виробників на двигуни на альтернативному паливі. Трендсетером в цьому напрямку стала американська компанія Tesla, електричні седани якої захоплюють ринок.

Фінтех-стартап Raisin купив німецький банк MHB-Bank

Практично кожен день з'являються новини, що той чи інший банк викупив долю в стартапі, але німецький фінтех-стартап Raisin зробив навпаки та купив собі банк-партнер.

Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС