Wirecard замінить Commerzbank в німецькому біржовому індексі DAX

Фінтех-проект Wirecard з 24-го вересня буде внесено до розрахунків німецького фондового індексу DAX замість одного зі старожилів німецького фінансового світу Commerzbank.


"Розмір має значення" - як пост у Facebook врятував врожай фермеру

Як один пост у Facebook врятував у Голландії врожай у фермера, сливи якого забракувати супермаркети.


Альтернативні інвестиції - як заробити гроші на раритетних речах (18+)

Одним з найпопулярніших питань на сайтах українських IT-шників є обговорення можливих варіантів інвестицій. Окрім типового придбання чергової нерухомості під здачу під Києвом чи купівля валюти на всяк випадок, загалом варіантів в Україні небагато. Тим часом в Європі...


Scout24 купує портал споживчих кредитів Finanzcheck за 285 мільйонів євро

На німецькому фінтех-ринку провернули гучну угоду – портал порівняння кредитів Finanzcheck.de був куплений за рекордні 285 млн євро концерном Scout24.


"Скоро з'явиться": онлайн-магазину заборонили давати нечіткі дати доставки

Вищий земельний суд Мюнхена виніс вирок в питанні нечітких даних про термін доставки товару, замовленого в інтернеті.


Rimac Automobili - хорватське zeleno čudovište, що кидає виклик Tesla

Найвідомішим виробником електромобілів у світі є американська компанія Tesla, названа на честь найвідомішого сербського винахідника Ніколи Тесли. Виклик американському концерну кине маловідома хорватська компанія Rimac Automobili, яку вже взяли під своє шефство німецький автомобільний гігант.


Польський Alior Bank мріє про пан'європейську експансію

На конференції Impact' 18 в Кракові представники польського банку Alior Bank розповіли про плани виходу на ринки інших європейських країн та ідею створення пан'європейського фінансового продукту. Цікаво дивитись на плани наших сусідів поляків з точки зору українського банківського ринку.


HEAT - автономні електроавтобуси почнуть курсувати по Гамбургу

Поки американці намагаються тестувати Tesla на автобанах, в Німеччині вирішили почати з простішої задачі та переводять на автономне керування міський транспорт.


WhatsApp хочуть змусити відкрити свої дані для інших месенджерів

Міністр юстиції Німеччини Катаріна Барлі в інтерв'ю газеті Zeit висловилась з приводу портабельності даних. За її словами, користувачі різних месенджерів повинні мати змогу комунікувати один з одним.


Made in Germany: Gigaset починає збирати мобільні телефони в Німеччині

Європейські компанії починають повертати виробництво з Китаю до Європи. В німецькому Бохольті почнуть знову збирати смартфони з деталей, що були виготовлені на китайських заводах.


Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС