Американський сервіс Unroll.Me перестає обслуговувати європейських користувачів

25-го травня вступають в дію нові європейські правила роботи з персональними даними (General Data Protection Regulation, GDPR). Всі, хто працює з європейськими клієнтами, повинні ретельно підготуватись до нових змін. Декілька американських компаній вже вирішили просто закрити сервіс для європейців.


ProGlove отримує інвестиції для виходу на американський ринок

Німецький стартап, що виробляє розумні рукавиці для виробництва, отримав інвестиції для виходу на американський ринок. Проект, що стартував тільки наприкінці 2014-го року, широко використовується в автобудівній галузі в Європі.


Bosch анонсує найбільшу інвестицію в історії компанії

Німецький технологічний гігант Bosch розпочав будівництво заводу у Дрездені – нова фабрика з виробництва чіпів обійдеться концерну у 1 мільярд євро. Це найбільша інвестиція в один об'єкт за 130-річну історію компанії.


Amazon дає змогу купляти товари прямо в американських магазинах

Американський торгівельний гігант Amazon відкриває можливість купляти товари прямо в американьских магазинах, що зареєстровані у мережі. Таким чином внутрішні американські торгівці у системі стають практично глобальними гравцями.


GoDaddy виходить на німецький ринок хостінгу

Американський хостинговий гігант GoDaddy виходить на німецький ринок та шукає персонал. Місцеві конкуренти не в захваті, але дивно, що американці так довго відкривали для себе німецький ринок.


Французькі чиновники отримають державний месенджер - аналог WhatsApp та Telegram

Французький уряд серйозно взявся за кібербезпеку листування власних держслужбовців і планує розробити для них месенджер, щоб іноземні уряди не могли прочитати приватні повідомлення високопосадовців.


1 мільйон платних абонентів - німецька соціальна мережа XING б'є рекорди

Соціальна мережа XING, що є німецькомовним аналогом LinkedIn, звітує про рекордні показники.


"Зранку до ночі" - коли німці сидять в соціальних мережах

Згідно з опитуванням асоціації Bitkom німецькі користувачі все частіше зависають в соціальних мережах. Найчастіше німці перевіряють свої мережі перед телевізором чи під час переглядання фільмів онлайн – 60%.


Скільки витрачає німецький уряд на ліцензії продуктів Microsoft?

Депутат німецького Бундестагу від партії "Лівих" Віктор Перлі (Victor Perli, Die Linke) зробив депутатський запит про витрати федерального уряду Німеччини на продукти компанії Microsoft.


Facebook витратив на безпеку Марка Цукерберга $7,3 мільйона у 2017-му році

Виконавчий директор і президент Facebook Марк Цукерберг веде показаво аскетичне життя. Проте, для того щоб його убезпечити, компанії доводиться витрачати мільйони доларів.


Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС