GoDaddy виходить на німецький ринок хостінгу

Американський хостинговий гігант GoDaddy виходить на німецький ринок та шукає персонал. Місцеві конкуренти не в захваті, але дивно, що американці так довго відкривали для себе німецький ринок.


Французькі чиновники отримають державний месенджер - аналог WhatsApp та Telegram

Французький уряд серйозно взявся за кібербезпеку листування власних держслужбовців і планує розробити для них месенджер, щоб іноземні уряди не могли прочитати приватні повідомлення високопосадовців.


1 мільйон платних абонентів - німецька соціальна мережа XING б'є рекорди

Соціальна мережа XING, що є німецькомовним аналогом LinkedIn, звітує про рекордні показники.


"Зранку до ночі" - коли німці сидять в соціальних мережах

Згідно з опитуванням асоціації Bitkom німецькі користувачі все частіше зависають в соціальних мережах. Найчастіше німці перевіряють свої мережі перед телевізором чи під час переглядання фільмів онлайн – 60%.


Скільки витрачає німецький уряд на ліцензії продуктів Microsoft?

Депутат німецького Бундестагу від партії "Лівих" Віктор Перлі (Victor Perli, Die Linke) зробив депутатський запит про витрати федерального уряду Німеччини на продукти компанії Microsoft.


Facebook витратив на безпеку Марка Цукерберга $7,3 мільйона у 2017-му році

Виконавчий директор і президент Facebook Марк Цукерберг веде показаво аскетичне життя. Проте, для того щоб його убезпечити, компанії доводиться витрачати мільйони доларів.


Чеський антивірус Avast виходить на Лондонську фондову біржу

Провідний світовий виробник антивірусного програмного забезпечення чеська компанія Avast планує вже у травні розмістити свої акції на Лондонській фондовій біржі (London Stock Exchange).


Суд Берліна заборонив Facebook видаляти коментар та блокувати користувача

Останнім часом американський гігант Facebook видаляє та блокує все більше користувачів за звичайні коментарі. Проте цього разу адміністраторам мережі не пощастило з користувачем, який просто пішов до Земельного суду Берліну і переміг соціальну мережу.


VentureEU - Європейський Союз проінвестує стартапи на 410 млн євро

Європейські чиновники нарешті помітили, що більшість технологічних компаній та стартапів з'являються не в ЄС, а у США. Передумова появи нових компаній тісно пов'язані з наявністю достатньої кількості венчурного капіталу. Саме його в Європі і бракує.


Uber забуксував в європейських судах

Американський концерн Uber намагається вийти на ринок країн ЄС, проте місцева бюрократія та профспілки всіляко заважають йому.


Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС