Чеський антивірус Avast виходить на Лондонську фондову біржу

Провідний світовий виробник антивірусного програмного забезпечення чеська компанія Avast планує вже у травні розмістити свої акції на Лондонській фондовій біржі (London Stock Exchange).


Суд Берліна заборонив Facebook видаляти коментар та блокувати користувача

Останнім часом американський гігант Facebook видаляє та блокує все більше користувачів за звичайні коментарі. Проте цього разу адміністраторам мережі не пощастило з користувачем, який просто пішов до Земельного суду Берліну і переміг соціальну мережу.


VentureEU - Європейський Союз проінвестує стартапи на 410 млн євро

Європейські чиновники нарешті помітили, що більшість технологічних компаній та стартапів з'являються не в ЄС, а у США. Передумова появи нових компаній тісно пов'язані з наявністю достатньої кількості венчурного капіталу. Саме його в Європі і бракує.


Uber забуксував в європейських судах

Американський концерн Uber намагається вийти на ринок країн ЄС, проте місцева бюрократія та профспілки всіляко заважають йому.


Hetzner Online розбудовує новий датацентр у Фінляндії

Провідна німецька хостінгова компанія Hetzner Online відкриває новий датацентр у Фінляндії. Нововведення вже знизило ціни на виділені сервери та допоможе компанії покращити свої позиції у Східній та Центральній Європі.


Фінтех-стартап N26 продовжує зростати і отримує рекордні $160 мільйонів інвестицій

Німецький фінансовий стартап N26 отримав рекордні інвестиції в раунді інвестицій Серії С. Компанія планує продовжити експансію на європейському ринку та вперше заговорили про вихід на ринок США.


#ЩосьПішлоНеТак: Twitter закриває офіс в Гамбурзі

Американська мережа мікроблогів Twitter поступово закриває свої офіси в Німеччині. Стратегія компанії в цій країні зазнає змін, але залишати німецкий ринок вони поки не планують.


Deutsche Post торгувала данними перед парламентськими виборами 2017

Німецький поштовий гігант Deutsche Post перед виборами до німецького Бундестагу надавав політичним партіям данні для проведення передвиборчої кампанії. Проте на відміну від Facebook та Cambridge Analytica все було законно, хоча і не без питань.


Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС