«ЩОДЕННИК КАПІТАЛІСТА»: Siltronic – «силіконові вафлі» з Європи продають у Тайвань

Ви колись чули про силіконові вафлі? Купити по 12, продати по 150 – цю можливість мали інвестори, що вчасно звернули увагу на акції німецької компанії Siltronic, яка виросла з дослідницького відділу хімічного гіганту Wacker Chemie.


«ЩОДЕННИК КАПІТАЛІСТА»: BioNTech або Золото Рейну проти корона-вірусу

BioNTech – дуже цікава німецька компанія, яку заснували діти турецьких мігрантів, і про яку ви скоріше за все ніколи не чули. Їм вдалось впровадити новий mRNA-підхід для виготовлення ліків та вакцин. Ще рік тому їх IPO на американську біржу помітили тільки галузеві спеціалісти, а зараз про них знає весь світ.


«ЩОДЕННИК КАПІТАЛІСТА»: Play Magnus виходить на біржу поки весь світ дивиться серіал про шахи

Серіал "Хід Королеви" підкорив глядачів Netflix. Я вирішив розповісти, що об'єднує Коломойського та перших інвесторів Facebook. Виявилось, що це шахи. Якщо ви колись хочете заснувати свій Palantir чи не почуватись білою вороною у якомусь провідному хедж-фонді, то вам конче треба почати грати у шахи. Отже, білі починають: Е2-Е4 :)


"Щоденник капіталіста": як малі акціонери врятували компанію BMW від поглинання збоку Daimler-Benz

Зараз БМВ та Мерседес сперечаються за звання найкращого виробника люксових автівок в Німеччині. Але у 50-ті роки баварська компанія була змушена рятуватись від банкрутства. БМВ врятували її власні малі акціонери.


Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС