Берлін - столиця німецьких стартапів

В рамках конференції TOA (Tech Open Air) було презентовано результати першого дослідження Berlin Startup Monitor. Берлін залишається столицею німецьких стартапів та притягує в регіон нові фірми та підприємців.


Стартапи в Німеччині 2018 - молоді, динамічні та бідні

Портал по пошуку роботи Gehalt.de та проект Gründerszene Karriere провели опитування серед своїх відвідувачів, щоб визначити, скільки заробляють працівники німецьких стартапів. Результати невтішні й висновки очевидні – краще працювати в фірмах представниках old economy.


Savedo - як німецькі вкладники напоролись в Естонії на українські реалії

Фінтех-стартап Savedo хотів допомогти вкладникам німецьких банків, що в останні роки пропонують відсотки близькі до нуля, знайти краще місце для вкладів. Були обрані одразу декілька банків зі Східної та Північної Європи, що пропонували покращені відсотки.


NearBees - мед у конверті або як поєднати бджіл та покупця

Ідея цього стартапу могла б спрацювати і в Україні, адже український мед активно експортується до ЄС. Але робота з постачальниками та логістика як завжди в харчовій галузі виявляються доволі складною справою. "Медовий" стартап з Мюнхена, здається, знайшов вдалий спосіб вирішити цю проблему.


Lilium Jet - електричний таксі-літак як новий громадський транспорт

Німецький стартап завдяки політиці став відомим на всю Німеччину. Поки інші намагаються покращити автобуси, потяги чи трамваї, фірма з-під Мюнхена винайшла новий засіб громадського транспорту – так зване Flugtaxi або летюче таксі.


Revolut - лондонський фінтех-стартап з українським корінням оцінили в $1,7 мільярда

В Україні про цей проект чули мало, проте в Лондоні його вважають майбутнім гігантом фінансового сектору, що вже дуже скоро замінить класичні банки. Співзасновником цього проекту є український програміст, який і досі керує технічним серцем стартапу.


Wys Token - в чому ідея першого німецького ICO?

Не кожен проект доростає до виходу на біржу, але гроші на розвиток так чи інакше потрібні всім. Одним з методів збору грошей є так званий Crowdfundings, одним з наймодніших методів останніх декількох місяців є випуск власної криптовалюти, так званий ICO (Initial coin offering).


AdBlock Plus - перемога в судах, що залишає багато запитань

Верховний суд Німеччини виніс вирок у справі відомого блокувальника реклами в інтернеті AdBlock Plus, проти якого позивався провідний медійний видавець Axel Springer. Користувачі й далі можуть використовувати програму для комфортного серфінга в інтернеті, але після вердикту залишається багато відкритих питань щодо майбутнього галузі.


Стартап T1TAN буде захищати в суді своє ім'я від зазіхань Олівера Кана

Іноді пристрасті вирують навіть на доволі маленьких ринках, де всі один одного знають. Так німецькому стартапу T1TAN, що виробляє воротарські перчатки, не пощастило з конкурентом по галузі.


Savedroid - як зібрати 40 мільйонів євро на ICO, подякувати всім і... (+UPDATE)

Дивна історія сталась з німецьким fintech-стартапом Savedroid, що нещодавно провів найбільше в історії Німеччини первинне розміщення власної кріптовалюти (Initial coin offering, ICO).


Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС