Revolut - лондонський фінтех-стартап з українським корінням оцінили в $1,7 мільярда

В Україні про цей проект чули мало, проте в Лондоні його вважають майбутнім гігантом фінансового сектору, що вже дуже скоро замінить класичні банки. Співзасновником цього проекту є український програміст, який і досі керує технічним серцем стартапу.


Wys Token - в чому ідея першого німецького ICO?

Не кожен проект доростає до виходу на біржу, але гроші на розвиток так чи інакше потрібні всім. Одним з методів збору грошей є так званий Crowdfundings, одним з наймодніших методів останніх декількох місяців є випуск власної криптовалюти, так званий ICO (Initial coin offering).


AdBlock Plus - перемога в судах, що залишає багато запитань

Верховний суд Німеччини виніс вирок у справі відомого блокувальника реклами в інтернеті AdBlock Plus, проти якого позивався провідний медійний видавець Axel Springer. Користувачі й далі можуть використовувати програму для комфортного серфінга в інтернеті, але після вердикту залишається багато відкритих питань щодо майбутнього галузі.


Стартап T1TAN буде захищати в суді своє ім'я від зазіхань Олівера Кана

Іноді пристрасті вирують навіть на доволі маленьких ринках, де всі один одного знають. Так німецькому стартапу T1TAN, що виробляє воротарські перчатки, не пощастило з конкурентом по галузі.


Savedroid - як зібрати 40 мільйонів євро на ICO, подякувати всім і... (+UPDATE)

Дивна історія сталась з німецьким fintech-стартапом Savedroid, що нещодавно провів найбільше в історії Німеччини первинне розміщення власної кріптовалюти (Initial coin offering, ICO).


Sharing economy - світ занадто складний для простих рішень

В останні роки все більшої популярності набувають ідеї sharing economy – загальний тренд боротьби з надмірним споживанням та за економне використання земельних ресурсів, в економічній реальності вилився в появу низки фірм накшталт Uber чи Airbnb, що дають змогу приватним особам підзаробити завдяки володінню тим чи іншим ресурсом.


Блог про європейське IT

IT-UA-DE - блог про європейську IT-галузь знаходиться в тестовій фазі. Якщо у Вас виникли якісь питання по текстах чи пропозиції, то Ви можете написати авторам.


© 2018 ITUADE - новини та аналітика про європейську IT-галузь, вихід українських фірм на ринок ЄС